بازسازی تخصص ماست..

بازسازی خانه در شهر کرج

وقتی نیاز به بازسازی ساختمان و خانه دارید ، اولین فکری که به ذهنتان میرسد مشورت با یک بنای خوب است . بازسازی خانه در شهر کرج به دلیل وجود ساختمان های قدیمی بسیار در این شهر یکی از پر درخواست ترین موردها در تغییر فضای خانه است .

بازسازی کرج

بسیاری از خانه های قدیمی کرج نیاز به مرمت و بازسازی دارند و خیلی از ساختمان ها تازه ساز نیز نیاز به تغییر و بهینه سازی دارند .

 

در این زمینه میتوان از یک استاد کار بنایی ماهر کمک گرفت . اما سوال این است ایا کمک گرفتن از تجربه یک بنا کافی است ؟

برای هر کدام خدمات بنایی مانند گچ کاری ، سیمانکاری کاشی کار و … میتوانید متخصص و استادکار ماهر پیدا کنید ؟

ایا علم معماری و سازه برای منزل شما نباید در نظر بگیرید؟

کار بنایی در کرج را به چه کسی بسپاریم ؟

ایا در این تغییرات منزل نورپردازی یا عوامل دیگر مربوط به اقلیم شهر کرج نباید در نظر گرفته شود ؟

 

شومینه کرج

در چه مواردی ، خانه در کرج نیاز به بنایی دارد ؟

بعضی اوقات ساختمان و منزل شما به تعمیرات و بازسازی پیدا میکند . در این مواقع باید از گروه های مهندسی استفاده کنید تا تعمیرات شما به بهترین وصحیح ترین حالت انجام شود . در تعمیرات و تغییر خانه فقط زیبایی نباید مد نظر باشد ، بلکه تمای موارد تاسیساتی در نظر گرفته شود .

بنایی در کرج

تعمیر سقف در بازسازی خانه

عایق حرارتی و صدا ، جلوگیری از نفوذ رطوبت ، کاهش ارتفاع سقف های بلند ، اجرای نورپردازی بر روی سقف کاذب ، پوشش مناسب برای سقف های که نمای زیبایی ندارند .

یکی از ویژگی های نوسازی سقف کاذب با گچ که بسیار مورد توجه افراد است ، امکان انتخاب انواع طراحی های زیبا از گل و بوته گرفته تا طرح های اسلیمی است . معمولا قالب هایی با طرح های مختلف از قبل ساخته شده و ملات گچ را درون آن قالب گیری میکنند .

بازسازی سقف در کرج

سقف نیازیت در این سقف ها استفاده از تیرچه های فلزی و آرماتور های جداگانه به جای میل گرد زیگزاگ کاربرد دارد . از تفاوت های عمده تیرچه های نیازیت با سایر آنها ، میتوان به عدم نیاز در آن اشاره کرد .

 

سقف در سازه های گوناگون به عنوان یکی از اساسترین عناصر معماری داخلی مطرح است . از این بخش در ساختمان های یک و دو طبقه برای جلوگیری از ورود نور آفتاب ، برودت ، باران و برف و همچنین جداسازی طبقات از یکدیگر استفاده میشود . برای افزایش جذابیت و زیبایی ساختمان و همچنین رفع عیب های آن تعمیر و بازسازی سقف دارای اهمیت است .

سقف در بازسازی کرج

مشاوره طراحی و بازسازی خانه شما در کرج به صورت آنلاین

گروه معماری تجویدی میتواند به صورت غیر حضوری و تلفنی مشاورت رایگان بدهد برای مشاوره رایگان اینجا کلیلک کنید .

مشاوره رایگان

بازدید از منزل شما

طراحی

اجرا

دکوراسیون داخلی و چیدمان

پشتیبانی بازسازی

گروه معماری کرج

منابع تصاویر :

https://www.google.com/search?q=%DA%A9%D8%B1%D8%AC&tbm=isch&tbs=isz%3Al&hl=en&sa=X&ved=0CAEQpwVqFwoTCJiUrfD47OoCFQAAAAAdAAAAABAI&biw=1903&bih=1089#imgrc=PpmFmbI0mmCSVM

https://www.pinterest.com/pin/37506609375039740/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *