در این مقاله به دکوراسیون داخلی به سبک مصر خواهیم پرداخت. استودیو طراحی ساخت تجویدی با به روز ترین متد، طراحی ، سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک ، نوسازی ، ساخت انیمیشن های معماری و بازسازی در تهران و کرج با بهترین کیفیت پروژه های شما را پیش از ساخت و صرف هزینه به واقعی ترین شکل ممکن به شما نمایش می‌دهد.

دکوراسیون داخلی به سبک مصر

دکوراسیون داخلی به سبک مصر از اولین سبک‌های دنیاست که اروپایی‌ها نیز از این سبک به نوعی تقلید کرده‌اند. سبک دکوراسیون داخلی مصر دارای جزییات بسیاری است که باید به آن بسیار توجه کرد.

برای کسب اطلاعات در دکوراسیون داخلی مصر با ما همراه باشید .

بازسازی و نوسازی در تهران

دکوراسیون داخلی به سبک مصر | نوسازی و بازسازی در تهران

در این سبک فضاها منقوش و رنگارنگ طراحی شده و برای مجلل‌تر شدن فضا از ستون‌های متعددی استفاده می‌کنند.

دکوراسیون داخلی به سبک مصر | نوسازی و بازسازی در تهران

یا طرح‌های سنتی خود را بر روی سقف یا کف بنا با موضوعاتی مثل گل‌ها – درختان- شاخه درختان میوه – سرو- پرندگان – ماهی و یا حیوانات دیگر طراحی می‌کنند.

در این سبک روی دیوارها را با نقوش مذهبی با گرایشات مردمی و مقدساتشان مزین می‌کنند.

طراحی داخلی

دیزاین مصر

سالن‌هایی بزرگ با زوایای گرد و قوس دار با تو رفتگی‌ها و قوس‌هایی در آن، موجب می‌شود که سبک دکوراسیون مصری با نقوشی زیبا دیده شود.

در چنین سالنی از مبلمان‌هایی با تقارن که دارای دسته‌هایی حکاکی شده است.

با الهام گرفتن از آناتومی بدن انسان و پایه‌هایی از آناتومی بدن حیوانات

مثل پنجه…از جنس چوب سیاه – بامبو – سرو با رنگ‌های مشکی و قرمز تیره – کرم – بژ و یا سفید با کفپوش‌هایی از جنس حصیر یا چوب یا پارکت و …استفاده می‌کنند.

دکوراسیون داخلی به سبک مصر

در طراحی دکوراسیون مصری از طیف رنگ‌های گرم استفاده شده که برای ایجاد خطوط  مرزی از سبز یا سفید و مشکی، فضای صحرای شنی با نور خورشید را برای شخص تداعی می‌کند.

مصر
PENTAX DIGITAL CAMERA

دکوراسیون اتاق خواب به سبک مصر، از رنگ‌های خرمایی و یا شکلاتی که باعث ایجاد قفضایی خاص و زیبا می‌شود و برای هارمونی بین این رنگ ها از قرمز – زرد کمک می‌گیرند.

مردم مصر برای تزیینات خانه خود اهمیت زیادی قایل بودند که از لعاب هایی رنگی رنگی یا مرواریدی یا بشقاب های فلزی استفاده می کردند و برای وسیع تر نمایش دادن فضا خود از موزاییک کاری یا طلاکوبی استفاده می‌کردند.

دکوراسیون داخلی

در مصر در هر خانه صندوقچه‌های بزرگی وجود دارد برای نگهداری جواهرات و اشیا با ارزش – پارچه‌های اصیل و گران قیمت برای زیباتر شدن فضای خود از مجسماتی با شکل گربه استفاده می کردند زیرا گربه نماد فرهنگی مصر است.

 نوسازی و بازسازی در تهران

استودیو طراحی ساخت تجویدی با به روز ترین متد، طراحی ، سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک ، نوسازی ، ساخت انیمیشن های معماری و بازسازی در تهران و کرج با بهترین کیفیت پروژه های شما را پیش از ساخت و صرف هزینه به واقعی ترین شکل ممکن به شما نمایش می‌دهد.

منابع تصاویر :

https://www.google.com/search?q=EJYPT+INTERIOR&tbm=isch&ved=2ahUKEwi6-Zui99HrAhUP5hoKHbEZCkwQ2-cCegQIABAA&oq=EJYPT+INTERIOR&gs_lcp=CgNpbWcQAzoCCAA6BQgAELEDOgYIABAKEBhQ3LoBWNKUAmCbmgJoAHAAeACAAaADiAGTHpIBCDItMTAuMy4xmAEAoAEBqgELZ3dzLXdpei1pbWfAAQE&sclient=img&ei=NXlTX_qKOI_Ma7GzqOAE&bih=1089&biw=1920#imgrc=fCVp8oHb0iFHLM&imgdii=17iVhtuyS8LTTM

https://www.pinterest.com/pin/322640760796196577/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *