طراحی داخلی

یک فضا مهم ترین بخش ایجاد و ساخته شدن آن است…

فضایی را در نظر بگیرید که نور و رنگ و سبک همخوان و هماهنگ و مناسبی نداشته باشد.این فضا میتواند باعث تکدر خاطر شما شده و ایجاد مزاحمت فکری برای شما داشته باشد…همچنین در مواردی دیده شده که پروژه هایی که جهت سرمایه گزاری خریداری شده و به فروش نمیرسیدند و با یک آلبوم طراحی طراحی داخلی بدون اجرای آن با قیمتی بسیار مناسب فروخته شده اند.

 

طراحی داخلی مغازه ، پروژه هنرمرد ، تهران ، معین مال

طراحی داخلی مغازه

طراحی مغازه

طراحی داخلی ویلا سنتی ، کردان

طراحی داخلی مسکونی ، هشتگرد

 کابینت

در طراحی فضاهای منزل مهمترین مساله علاوه بر سلیقه ، دانش معماری و دکوراسیون بسیار مهم است . چرا که، ترکیب رنگ ها و تناسب سبک ها همگی جز لاینفک دیزاین شما است.

تغییر دادن فضای داخلی با طراحی داخلی دو مساله متفاون و جدا از هم است.تغییر یک فضا از هر کس بر میآید .اما نمیتوان گفت تمام نکات اصولی رعایت شده و میتواند فضایی عالی را به شما بدهد.پس برای طراحی داخلی شما نیاز به یک تیم متخصص دارید تا بتوانید فضایی بسیار زیبا،شیک و مناسب را داشته باشید.

معمار داخلی یا طراح دکوراسیون‌ داخلی؟

طراح دکوراسیون داخلی فردی است که با ست کردن رنگ ها و متریال ها با هم به شما متریال مورد نظر خودش را میفروشد. اما معمار داخلی کسی است که با توجه به نیاز های شما از نظر روحی ، جسمی ، سن و سال ، خواسته ها ، نوع و دیدگاه خانواده و خیلی جهات دیگر فضای مختص به شما را‌طراحی میکند. فضای طراحی‌شده با توجه به نیاز های شما کار شده و شما میتوانید از آن لذت ببرید . یک معمار داخلی برای سود فروش متریال خود برای شماطراحی نمیکند. او باید روانشناسی و جامعه شناسی و رنگ شناسی و معماری بداند تا بتواند فضای مناسب برای شما و خانواده شما ایجاد کند.

برای سفارش خدمات طراحی ، مشاوره رایگان و همچنین، تعیین و رزرو زمان بازدید با ما تماس بگیرید…

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *